Internetinė parduotuvė Hifamed.lt visuomenei pristatyta 2015 m. kovo mėnesį. Šią parduotuvę atidarė UAB „Interlux IVD“, kuri jau daugiau nei 20 metų propaguoja saugią mediciną, patikimą partnerystę bei profesionalius sprendimus pacientui ir medicinos personalui. Būtent patirtis ir žinios leido atrinkti pačius geriausius ir efektyviausius sveikatą gerinančius produktus, kuriuos ir siūlome hifamed.lt internetinėje parduotuvėje.

Vienas „Interlux IVD“ prioritetų sveikos gyvensenos srityje – skatinti pacientų atsakomybę už savo sveikatą, prisidėti prie sveikatos ir ligos savikontrolės kultūros formavimo. Todėl čia rasite produktų, kurie reikalingi greitai, paprastai ir patikimai sveikatos savikontrolei, taip pat – naujausių maisto papildų bei kūno priežiūros priemonių. Rūpinamės savo klientais, todėl nuolat ieškome naujų produktų bei siūlome jau parduodamus įsigyti dar geresnėmis sąlygomis, taigi verta užsiprenumeruoti naujienlaiškį – taip sutaupysite dar daugiau laiko ir pinigų!

Tikimės, kad po kurio laiko su Jumis susipažinsime artimiau, sužinosime Jūsų pomėgius ir galėsime ne tik gerai bei dėmesingai aptarnauti, bet ir patarti. Daugiau nei 20 metų „Interlux IVD“ patirtis užtikrina, kad visi produktai atitinka galiojančius teisės reikalavimus ir yra kokybiški bei saugūs.

Hifamed.lt elektroninės parduotuvės salonas yra įsikūręs UAB „Medita“ patalpose (Baublio g. 2A, Vilnius)., kuri savo veiklą vykdo nuo 1992 m. ir turinčią greta Santaros klinikų medicinos prekių ir reikmenų parduotuvę.

Parduotuvėje – salone Baublio g. 2A, Vilnius galima rasti visko, ko gali prireikti medicinos personalui ir jų pacientams bei visiems, besirūpinantiems savo sveikata (medicininiai drabužiai ir avalynė, medicinos technika, papildai, kosmetika, produktai pirmai pagalbai, higienai, sportui, vaikams, kelionėms, diabetui, šeimos planavimui, slaugai, savikontrolei ir kt.), o taip pat ir dovanų kuponų, kurie ypač aktualūs įvairių progų ar švenčių metu.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti.

Dirbame darbo dienomis nuo 8:30 iki 17:00. Telefonas pasiteirauti: +370 650 71110. Laukiame jūsų!

1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg