• Infekcinių ligų diagnostikai

Infekcinių ligų diagnostikai

Infekcinių ligų diagnostikai

Tinklelis
Sąrašas

Rasta 4 prekės(-ių).

Tinklelis
Sąrašas
Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

PRIMA CRB (C-reaktyvinio...

PRIMA®, greitasis savikontrolės testas, skirtas pusiau kiekybiniam  C reaktyviojo baltymo (CRP) nustatymui žmogaus viso kraujo mėginiuose, 1 vnt.

 

Greitasis savikontrolės testas, skirtas iš dalies kiekybiniam C reaktyviojo baltymo (CRP) kiekio nustatymui visame žmogaus kraujyje.

 

C REAKTYVUSIS BALTYMAS

C reaktyvusis baltymas (CRP) yra ūminės fazės baltymas, kurį daugiausia gamina kepenys ir kurio koncentracija padidėja dėl traumų, infekcijų ir uždegimų. Nors tai nėra specifinis konkretaus sutrikimo žymuo, CRP šiais laikais pasitelkiamas kaip bendras diagnostinis infekcijos ir uždegimo rodiklis ir taikomas pacientų organizmo reakcijoms į gydymą ir pooperaciniam atsigavimui stebėti.
CRP kiekis kraujyje yra didelis esant bakterinėms infekcijoms ir mažas esant virusinėms infekcijoms. Dėl šios priežasties C reaktyviojo baltymo kiekis gali būti naudinga priemonė uždegiminės kilmės ligoms nustatyti. CRP kiekio stebėjimas laikui bėgant padeda nustatyti gydymo veiksmingumą ir įvertinti paciento gijimo procesą. CRP kiekis kraujyje pasiekia didžiausią koncentraciją praėjus 24–48 valandoms nuo pirmųjų infekcijos / uždegimo simptomų pasireiškimo, o vėliau pradeda mažėti, kai infekcija išnyksta / uždegimas nuslūgsta. Naudojant C-REACTIVE PROTEIN TEST atliekamas iš dalies kiekybinis CRP kiekio kraujyje įvertinimas, kuris padeda vykdyti diagnozavimą ir stebėjimą gydymo tikslais.

 

TESTO PRINCIPAI


C-REACTIVE PROTEIN TEST yra greitasis imunochromatografnis testas, skirtas iš dalies kiekybiniam C reaktyviojo baltymo aptikimui žmogaus kraujo mėginiuose. Jame pasitelkiami specialūs auksu konjuguoti monokloniniai antikūnai, integruoti į reagentų juostelę.

 

TURINYS: 1 sandarus iš aliuminio pagamintas maišelis, kuriame yra: 1 C-REACTIVE PROTEIN

TEST priemonė ir sausiklio maišelis; 1 permatomas plastikinis maišelis su pipete kraujui surinkti;

1 buteliukas su lašintuvo antgaliu, kuriame yra C-REACTIVE PROTEIN TEST skiediklis, reikalingas

1 testui atlikti; 2 skausmo nesukeliantys, sterilūs lancetiniai piršto dūrimo įtaisai, skirti kraujo

mėginiui paimti; 1 antiseptinė odos valymo marlė ir 1 naudojimo instrukcijos informacinis lapelis.

Rinkinyje esančių testavimo priemonių skaičius gali skirtis. Tikslų testų skaičių rasite išorinės dėžutės skiltyje „turinys“.

· Reikalinga, bet nepateikiama medžiaga: vata, prietaisas laikui matuoti (t. y. laikmatis, laikrodis).
· Sandarų iš aliuminio pagamintą maišelį atidarykite tik prieš pat atlikdami testą. Jį atidarykite atsargiai, kaip pažymėta.
· Sausiklio maišelio naudoti negalima. Išmeskite jį neatidarę kartu su buitinėmis atliekomis.

Gamintojas: Prima Lab SA, Šveicarija.

Platintojas: UAB "Interlux", Aviečių g.16, LT-08418 Vilnius Tel. +370 5 278 6850

Kaina
12,95 €
  • Nauja

PRIMA HIV 1/2 Self-Test...

PRIMA®, greitasis savikontrolės testas, skirtas antikūnų* prieš žmogaus imunodeficito viruso 1 ir 2 (ŽIV 1 / ŽIV 2) potipius visos sudėties kraujyje kokybiškai nustatyti, 1 vnt.

*Laikotarpis nuo sąlyčio su virusu, kada antikūnų testais galima aptikti ŽIV infekciją, yra 23–90 d.

KAS YRA ŽIV?

Žmogaus imunodeficito virusas (ŽIV) yra patogenas, kuris puola ir slopina imuninę sistemą, ypač paveikdamas leukocitus. Galimi ŽIV perdavimo būdai:
• lytiniai santykiai: kai nesisaugoma veiksmingomis prevencijos priemonėmis (pvz., prezervatyvais);
• kraujas: keitimasis švirkštais, užkrėsto kraujo perpylimas;
• vertikalusis: iš motinos kūdikiui nėštumo metu, gimdant ir (retesniais atvejais) žindant.
Nevartojant specialių vaistų, ŽIV virusas susilpnina imuninę sistemą ir sukelia įgytą imunodeficito sindromą (AIDS).

KAS YRA AIDS?

AIDS rodo pažengusios ŽIV infekcijos klinikinę stadiją. Tai – sindromas, kuris ŽIV užsikrėtusiems žmonėms gali pasireikšti net  praėjus keleriems metams po užsikrėtimo, kai imuninės sistemos veiksmingumas smarkiai sumažėja, o organizmas nebesugeba kovoti net su dažniausiai pasitaikančiomis infekcijomis. AIDS galima išvengti anksti pradėjus antiretrovirusinį gydymą.

TESTO VEIKIMO PRINCIPAS IR PASKIRTIS

HIV 1/2 SELF-TEST yra savikontrolės testas, kuriuo galima konkrečiai aptikti kraujo mėginyje esančius anti-ŽIV 1 ir (arba) 2 antikūnus. Jei kraujo laše, iš kurio paimtas mėginys, yra anti-ŽIV antikūnų, juos testas užfiksuoja, o testo linijos srityje (T) atsiranda raudonos spalvos linija. Priešingu atveju, jei mėginyje tokių antikūnų nėra, testo linijos srityje (T) nerodoma jokia spalva. Testo linijos srityje (T) spalvos taip pat gali nebūti, kai cirkuliuojančių antikūnų lygis yra žemiau aptikimo ribos, todėl gaunami klaidingai neigiami rezultatai, ypač tais atvejais, kai aptinkami ŽIV-1 O grupės antikūnai (ŽIV-1 O grupės paplitimas pasaulyje: 1 proc.). Raudonos spalvos linija visada atsiranda kontrolinės linijos srityje (C) – taip patvirtinama, kad testas atliktas tinkamai.

Rekomenduojama atlikus šį testą nepriiminėti jokių medicininės svarbos sprendimų pirmiausia nepasitarus su savo gydytoju.

TURINYS: 1 hermetiškas iš aliuminio pagamintas maišelis, kuriame yra: 1 „HIV 1/2 TEST“ kasetė ir 1 džioviklio maišelis; 1 buteliukas su lašintuvu, kuriame yra „HIV 1/2 TEST DILUENT“ skiediklis, kurio pakanka 1 testui; 1 plastikinis maišelis su pipete kraujui paimti; 2 sterilūs piršto galiukui pradurti skirti lancetai, kad būtų galima paimti savo kraujo (antras lancetas pridedamas tam atvejui, jei pirmasis lancetas panaudojamas netinkamai arba jei sunku paimti kraujo po pirmojo dūrio); 1 antiseptinė valymo marlė; 1 naudojimo instrukcijos lapelis. Visi paminėti komponentai įdėti į apsauginį plastikinį maišelį.

Gamintojas: PRIMA LAB SA, Šveicarija

Platintojas: UAB „Interlux“, Aviečių g.16, Vilnius, tel.: +370 650 71110

Kaina
27,95 €
  • Išpardavimas!

Greitas Streptokoko A...

Pakuotė: 50 testų (juostelių)

Rinkinį sudaro:

  • "OSOM Strep A“ testo pagalba galima greitai ir paprastai nustatyti A grupės streptokokų antigeną tiesiai iš tepinėlio nuo paciento tonzilių.

  • Tai pagalbinis A grupės streptokokų infekcijos diagnostikos tyrimas , kuris padeda nuspręsti skirti antibiotikus ar ne.

  • Testą galite atlikti namų sąlygomis, nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.

  • Mėginys imamas braukiant tamponu nuo užpakalinės ryklės sienelės, tonzilių ir kitų uždegimo paveiktų vietų.

  • Testo rezultatai vertinami po 5 – 10 minučių.

  • Testo patikimumas: jautrumas 96%; specifiškumas 98%

  • Nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.

Gamintojas: Sekisui, JAV.

Platintojas: UAB „Medita“, P. Baublio g.2A, Vilnius, tel.: +370 650 71110

Kaina
88,00 €

PRIMA STREP A streptokokų...

PRIMA STREP A streptokokų aptikimo gerklės tepinėlyje savikontrolės testas, 1 vnt.

A grupės ß hemolizinių streptokokų aptikimo gerklės tepinėlyje savikontrolės testas

STREPTOKOKAS A

A grupės ß hemolizinis streptokokas (dar žinomas kaip Streptococcus pyogenes) yra gramteigiama bakterija, sukelianti įvairias patologines būkles ir komplikacijas, įskaitant faringitą (gerklės infekcijas), odos infekcijas (pvz., impetigą ir erizipelį), ūminį glomerulonefritą, sepsį ir reumatinę širdies ligą. Ryklės uždegimą dažniausiai sukelia virusinės infekcijos, rečiau – bakterinės infekcijos, kurias reikia gydyti antibiotikais.
STREP A TEST – tai imunologinis testas, skirtas streptokoko A bakterijoms ryklės infekcijose nustatyti. Jis padeda greitai suprasti, ar gerklės skausmą sukėlė streptokokas A, ar kiti mikroorganizmai, kurių nereikia gydyti Antibiotikais.


TESTO PRINCIPAI
STREP A TEST yra imunochromatografinis testas, kuriuo nustatomi streptokoko A specifiniai antigenai, naudojant auksu konjuguotus antikūnus, integruotus į reaktyviąją juostelę.

 

TURINYS: 1 hermetiškai užsandarintas, apsauginis aliuminio maišelis, kuriame yra: 1 STREP A TEST priemonė ir sausiklio maišelis; 1 sterilus tepinėlis; 1 sterilus medinis liežuvio prispaudėjas; 1 tuščias plastikinis mėgintuvėlis su lašintuvu mėginiams imti; 1 buteliukas su lašintuvu, kuriame yra STREP A TEST - R1 tirpalas, reikalingas 1 tyrimui (mėlynas dangtelis); 1 buteliukas su lašintuvu, kuriame yra STREP A TEST - R2 tirpalas, reikalingas 1 tyrimui (žalias dangtelis); 1 naudojimo instrukcijos informacinis lapelis.

 

Rinkinyje esančių testavimo priemonių skaičius gali skirtis.

· Neatidarykite užplombuotų elementų (testo dėklo, tepinėlio ir liežuvio prispaudėjo) iki pat testo

atlikimo. Atidarykite taip, kaip pažymėta.

· Sausiklio maišelio naudoti negalima. Išmeskite jį kartu su buitinėmis atliekomis jo neatidarę.

· Reikalinga, bet nepateikiama medžiaga: prietaisas laikui matuoti (pvz., laikmatis, laikrodis).

· Tyrimų pakuotės galinėje pusėje yra skylutė, kurią galima naudoti kaip mėgintuvėlio Laikiklį.

Gamintojas: Prima Lab SA, Šveicarija

Platintojas: UAB "Interlux", Aviečių g.16, LT-08418 Vilnius Tel. +370 5 278 6850

Kaina
14,40 €
  • Nauja