• Vėžinių susirgimų diagnostikai

Vėžinių susirgimų diagnostikai

Vėžinių susirgimų diagnostikai

Tinklelis
Sąrašas

Rasta 2 prekės(-ių).

Tinklelis
Sąrašas
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Testas slaptam žarnyno...

PRIMA®, savikontrolės testas, skirtas slaptam žarnyno kraujui aptikti išmatose,  1 vnt.

Paciento savarankiškai atliekamas slapto kraujo išmatose aptikimo testas

FOB (SLAPTAS KRAUJAS IŠMATOSE)

Slaptas kraujas išmatose yra akivaizdžiai išmatose akimi nematomas kraujas. Slaptas kraujas gali būti virškinimo sistemos sutrikimų, pavyzdžiui, opų, polipų, kolito, divertikulito, įplyšimų, hemorojaus ar vėžio pasekmė. Tokių pažeidimų požymiai pirmuosiuose etapuose yra nebylūs, todėl slapto kraujo paieška išmatose yra svarbus atrankinis testas, leidžiantis ankstyvoje stadijoje nustatyti esančius  virškinimo sistemos patologinius pokyčius.

TESTO PRINCIPAS

BOWEL FOB TEST yra imunochromatografinis testas, išmatų mėginyje naudojant labai specifinius antikūnus aptinkantis mažiausią kraujo kiekį. Šios savybės reiškia, kad prieš atliekant BOWEL FOB TEST nereikia laikytis jokių specialių dietos ribojimų.

TURINYS: 1 hermetiškai užsandarintas folijos maišelis, kuriame yra: 1 BOWEL FOB TEST juostelė, 1 paketėlis su drėgmę sugeriančia medžiaga; 1 buteliukas su raudonu užsukamu kamšteliu ir išmatų surinkimo pagaliuku bei lašintuvu, kuriame yra 1 testui atlikti pakankamas BOWEL FOB TEST skiediklio kiekis; 1 nedidelis lapas išmatų mėginiui surinkti; 1 naudojimo instrukcijų lapelis.

Testų skaičius rinkinyje gali skirtis. Tikslus į rinkinį įeinančių testų skaičius yra nurodomas „turinio“

skiltyje, ant išorinės pakuotės.

* Reikalingos, bet netiekiamos medžiagos: laiko matavimo prietaisas (pvz., laikmatis, laikrodis).

* Užklijuoto aliuminio paketėlio neatidarykite tol, kol nepasiruošite atlikti testą. Pasirūpinkite atidaryti jį taip, kaip pažymėta.

* Drėgmę sugeriančios medžiagos paketo nenaudokite. Jį reikia neatidarytą išmesti su buitinėmis atliekomis.

Gamintojas: Prima Lab SA, Šveicarija.

Platintojas: UAB "Interlux", Aviečių g.16, LT-08418 Vilnius Tel. +370 5 278 6850

Kaina
6,90 €

Prostatos specifinio...

PRIMA®, savikontrolės testas, skirtas prostatos specifinio antigeno (PSA) nustatymui viso kraujo mėginiuose, 1 vnt.

Savikontrolės testas, skirtas prostatos specifinio antigeno (PSA) nustatymui viso kraujo mėginiuose

PROSTATA IR PSA

Prostatos specifinis antigenas (PSA) yra baltymas, kurį gamina prostatos liaukos epitelio ląstelės. Jo funkcija yra suskystinti ejakuliatą ir taip padidinti spermatozoidų judumą. PSA taip pat atlieka svarbų vaidmenį tirpinant gimdos kaklelio gleives, kad būtų sudaryta terpė spermatozoidams patekti į gimdą. Nedideli kiekiai PSA paprastai aptinkami vyrų kraujyje esant sveikai prostatai. Prostatos patologijos (pvz., prostatitas, gerybinė prostatos hiperplazija, vėžys) lemia PSA kiekio kraujyje padidėjimą.
Be to, PSA kiekis natūraliai didėja su amžiumi, po prostatos operacijų arba po specifinių diagnostinių testų (tiesiosios žarnos tyrimo, prostatos biopsijos, prostatos ultragarso ir kt.).


KAM SKIRTAS PROSTATE PSA TEST?


• Vyresniems nei 45 metų amžiaus vyrams, kuriems nepasireiškia simptomai, tačiau norintiems pasitikrinti prostatą.
• Vyrams, kuriems pasireiškia šlapimo takų sutrikimų simptomai (pasunkėjęs, skausmingas, padažnėjęs šlapinimasis).

 

TURINYS: 1 sandarus iš aliuminio pagamintas maišelis, kuriame yra: 1 PROSTATE PSA TEST priemonė ir sausiklio maišelis; 1 permatomas plastikinis maišelis su pipete kraujui surinkti; 1 buteliukas su lašintuvo antgaliu, kuriame yra PROSTATE PSA TEST skiediklis, reikalingas 1 testui atlikti; 2 skausmo nesukeliantys, sterilūs lancetiniai piršto dūrimo įtaisai, skirti kraujo mėginiui paimti; 1 antiseptinė odos valymo marlė ir 1 naudojimo instrukcijos informacinis lapelis.

Rinkinyje esančių testavimo priemonių skaičius gali skirtis. Tikslų testų skaičių rasite išorinės dėžutės skiltyje „turinys“.

· Reikalinga, bet nepateikiama medžiaga: vata, prietaisas laikui matuoti (t. y. laikmatis, laikrodis).

· Sandarų iš aliuminio pagamintą maišelį atidarykite tik prieš pat atlikdami testą. Jį atidarykite atsargiai, kaip pažymėta.

Gamintojas: Prima Lab SA, Šveicarija.

Platintojas: UAB "Interlux", Aviečių g.16, LT-08418 Vilnius Tel. +370 5 278 6850

Kaina
11,50 €
  • Išpardavimas!