Kategorijos

Informacija

Apie mus

Internetinė parduotuvė Hifamed.lt visuomenei pristatyta 2015 m. kovo mėnesį. Šią parduotuvę atidarė UAB „Interlux IVD“, kuri jau daugiau nei 20 metų propaguoja saugią mediciną, patikimą partnerystę bei profesionalius sprendimus pacientui ir medicinos personalui.  Būtent patirtis ir žinios leido atrinkti pačius geriausius ir efektyviausius sveikatą gerinančius produktus, kuriuos ir siūlome hifamed.lt internetinėje parduotuvėje.

Vienas „Interlux IVD“ prioritetų sveikos gyvensenos srityje – skatinti pacientų atsakomybę už savo sveikatą, prisidėti prie sveikatos ir ligos savikontrolės kultūros formavimo. Todėl čia rasite produktų, kurie reikalingi greitai, paprastai ir patikimai sveikatos savikontrolei, taip pat – naujausių maisto papildų bei kūno priežiūros priemonių. Rūpinamės savo klientais, todėl nuolat ieškome naujų produktų bei siūlome jau parduodamus įsigyti dar geresnėmis sąlygomis, taigi verta užsiprenumeruoti naujienlaiškį – taip sutaupysite dar daugiau laiko ir pinigų!

Tikimės, kad po kurio laiko su Jumis susipažinsime artimiau, sužinosime Jūsų pomėgius ir galėsime ne tik gerai bei dėmesingai aptarnauti, bet ir patarti. Daugiau nei 20 metų „Interlux IVD“ patirtis užtikrina, kad visi produktai atitinka galiojančius teisės reikalavimus ir yra kokybiški bei saugūs. 


Įdiegtas SSL sertifikatas. Jūsų duomenys perduodami saugiai, juos užšifruojant.